Prawnik po Twojej stronie

Radca prawny Węgrów​

Radca prawny, świadczący usługi w Węgrowie i okolicach​

Treści konstytucji, ustaw oraz aktów prawa miejscowego dla przeciętnego obywatela nie są łatwe do zrozumienia. Brak wiedzy z zakresu polskiego prawa prowadzi do łamania przepisów. Ci, którzy świadomie i nieświadomie naruszają prawo muszą liczyć się z poważnymi konsekwencjami. Pomoc w rozwiązywaniu problemów prawnych oferuje radca prawny, adwokat lub prawnik. To oni posiadają obszerną wiedzę z zakresu prawa i są w stanie udzielić rzetelnych porad prawnych. Zdaję sobie sprawę, że wybranie właściwego prawnika nie jest zadaniem prostym. Chciałbym Państwu w tym pomóc i dlatego przedstawiam swoje usługi prawnicze obejmujące m.in. Węgrów i okolice.

Co mogę Państwu zaoferować jako radca prawny?​

Po pierwsze, indywidualne podejście do klienta i badanej sprawy. Szczegółowo zapoznaję się z każdym zleceniem i na jego podstawie dobieram skuteczne rozwiązanie. Z miłą chęcią podejmuję się trudnych, skomplikowanych spraw prawnych. Wszystkich klientów traktuje na równi i pragnę pomóc im pozbyć się problemów prawnych. Po drugie posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu porad. Praca w sądzie rejonowym i w sądzie okręgowym, a teraz we własnej kancelarii umożliwia mi świadczenie natychmiastowej pomocy. Wiem na jakie szczegóły sprawy zwracać pełną uwagę. Po trzecie, stale badam polskie prawo. Radca prawny musi być na bieżąco ze wszystkimi zmianami w ustawach, rozporządzeniach – i to właśnie czynię. Korzystam z nowo powstałych praw dla dobra klienta. Regularne przeglądanie ustaw pogłębia wiedzę prawniczą.


Jako rzetelny radca prawny jestem gotów podjąć się każdej sprawy, również Państwa.

Przeprowadzę szczegółową analizę, znajdę stosowne rozwiązanie i przedstawię trafne porady prawne. W pracy wyróżniam się skutecznością, rzetelnością oraz sumiennością. Stawiam na szybką i konsekwentną pomoc prawną. Usługi prawnicze kieruję do mieszkańców m.in. miasta Węgrów.
Zakres porad prawnych i spraw sądowych prowadzonych przez Kancelarię obejmuje:

Prawo cywilne i nieruchomości

Prawo rodzinne

Prawo spadkowe

Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Prawo gospodarcze

Prawo karne

Prawo administracyjne

Dowiedz sięwięcej

Formularz kontaktowy

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez Kancelarię. Skontaktuj się z nami, a udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania.
    © 2022 Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sysik