Prawnik po Twojej stronie

O kancelarii

Radca Prawny Łukasz Sysik w ramach prowadzonej Kancelarii Radcowskiej zajmuje się obsługą prawną osób fizycznych oraz przedsiębiorców.
W 2006 r. ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UMCS w Lublinie, a ponadto skończył drugi kierunek studiów Zarządzanie i Marketing – również na poziomie magisterskim – w zakresie zarządzania, organizacji przedsiębiorstw, ekonomii oraz finansów.
W latach 2006 – 2011 pracował w Sądzie Rejonowym w Siedlcach oraz w Sądzie Okręgowym w Siedlcach, gdzie ukończył etatową aplikację sądową i zdał egzamin sędziowski. Wpis na listę radców prawnych uzyskał w 2010r.
W 2010 r. ukończył na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie studia podyplomowe z zakresu prawa podatkowego obejmujące m. in.: ordynację podatkową i postępowania podatkowe, postępowanie sądowo administracyjne, materialne prawo podatkowe, zagadnienia odpowiedzialności podatkowej.
Posiada piętnastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym dużą praktykę w stosowaniu prawa i procedur w sądach powszechnych. Pięcioletnie doświadczenie w sądownictwie oraz dziesięcioletnie doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego, w tym w procesach sądowych, dotyczy zagadnień z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa karnego, prawa administracyjnego – w wielu branżach, w tym windykacyjnej, usługowej, handlowej, budowlanej, transportowej, motoryzacyjnej, odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, informatycznej i nieruchomości.
Dzięki połączeniu wykształcenia prawniczego oraz ekonomiczno-finansowego zawsze dobiera właściwe rozwiązania prawne zabezpieczające w należyty sposób interes klienta. Potrafi biegle i precyzyjnie posługiwać się językiem prawniczym w mowie i piśmie, dostrzec problemy w ocenie dowodów oraz w ocenie prawnej ustalonego w sprawie stanu faktycznego. Sporządza trafne opinie prawne. W sposób rzeczowy i przekonujący uzasadnia stanowisko klienta w piśmie procesowym przytaczając korzystne przepisy prawa i trafne tezy z orzecznictwa sądowego. Angażuje się w obsługę prawną swoich klientów.
O zakresie świadczonej pomocy prawnej możecie Państwo przeczytać w zakładce zakres usług.
Do współpracy zapraszamy mieszkańców Siedlec oraz mieszkańców okolicznych miejscowości.
Uzyskanie szerszych informacji możliwe jest na miejscu w Kancelarii.
Serdecznie zapraszamy.

Opinie

Formularz kontaktowy

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez Kancelarię. Skontaktuj się z nami, a udzielimy odpowiedzi na wszelkie Twoje pytania.
    © 2022 Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Sysik